Przejdź do treści
Promocja!

Titanodrol

Original price was: 430,00 zł.Current price is: 215,00 zł.

12.07.2024 ()

 • Szybsza i większa masa mięśniowa
 • Więcej testosteronu
 • Szybsza regeneracja mięśni
 • Więcej energii do ćwiczeń
 • Większe libido
SKU: 585656354 Kategoria:

Prawdopodobnie przeglądałeś półki z suplementami, zastanawiając się, które produkty budujące mięśnie mogą zadziałać w twoim przypadku. W końcu rynek suplementów przedtreningowych jest wart ponad 12 miliardów dolarów, więc coś musi działać.

Być może słyszałeś również opowieści o sportowcach lub aktorach używających sterydów, aby stać się silniejszym lub szczuplejszym bez względu na skutki uboczne. Titanodrol to bezsterydowy suplement kulturystyczny, który ma na celu naśladowanie pozytywnych aspektów sterydów takich jak Trenbolon bez związanych z nim skutków ubocznych lub reperkusji prawnych.

W tej recenzji podzielimy się naszą oceną skuteczności, bezpieczeństwa i ogólnej wartości Titanodrol w oparciu o dokładne badania i porównanie z konkurencją, abyś mógł zdecydować, czy warto go wypróbować.

Nasze Ustalenia

Nasza Ocena: 4,7/5

Bliższa inspekcja i badania kliniczne nad składnikami Titanodrol sugerują, że może on konkurować z innymi suplementami przedtreningowymi, pomagając zwiększyć energię na siłowni i regenerację po treningu. Anegdotyczne dowody również prowadzą do tego samego wniosku, ale nadal będziesz musiał włożyć pracę i dobrze się odżywiać, aby zobaczyć wyniki.

Producent(PLT GROUP) Titanodrol twierdzi, że zapewnia podobne korzyści jak steryd Trenbolon, ale bez negatywnych skutków nielegalnych sterydów. Jest to dla nas niewyobrażalne, że ten suplement może porównywać się do sterydów pod względem skuteczności, zważając na to, że sterydy są oczywiście znacznie bardziej ryzykowne. Niemożliwe jest również zweryfikowanie twierdzenia producenta Titanodrolu bez badania 1:1 porównującego te dwa produkty ze sobą, a ponieważ Trenbolon jest zarówno nielegalny, jak i szczególnie niebezpieczny, takie badanie nie zostanie przeprowadzone.

Zalety

 • Legalny i wolny od sterydów
 • Może poprawić wyniki sportowe
 • Niektóre składniki mogą zwiększać poziom testosteronu
 • Możliwość zaoszczędzenia pieniędzy przy zakupie hurtowym
 • Bezpłatna wysyłka

Wady

 • Droższy niż niektóre podobne suplementy
 • Brak opcji subskrypcji

Opcje zakupu

PLT GROUP sprzedaje Titanodrol z własnej strony internetowej. Produkt dostępny jest również na różnych platformach sprzedażowych takich jak Allegro czy Amazon.

Aby uzyskać najlepszą cenę, zamów go na stronie PLT GROUP, korzystając z opcji „Wściekłość Tytana”, która zapewnia 6 opakowań w cenie 580,00 PLN. Zamawiając z oficjalnej strony producenta masz pewność co do autentyczności produktu.

Jeśli chcesz skorzystać z innych form zakupu – możesz wybrać platformę Allegro. Pamiętaj jednak, że możesz trafić na nieuczciwych sprzedawców, którzy oferują jedynie zamienniki zamiast oryginalnego produktu.

Dlaczego powinieneś nam zaufać?

W ciągu ostatnich dwóch dekad nasi specjaliści pomogli setkom tysięcy czytelników podejmować bardziej świadome decyzje dotyczące zachowania zdrowia i prowadzenia zdrowszego stylu życia. Mamy bogate doświadczenie w badaniu i testowaniu suplementów w przestrzeni fitness, w tym suplementów takich jak Titanodrol.

Patrząc konkretnie na Titanodrol firmy PLT GROUP, nasi badacze przeanalizowali ponad 50 opublikowanych badań dotyczących składników Titanodrolu i ich wpływu na wydajność na siłowni. Wysłuchaliśmy również opinii klientów, zarówno tych, którzy odnieśli sukces z Titanodrolem, jak i tych, którzy go nie odnieśli. Sami zamówiliśmy produkt, aby przetestować stronę internetową PLT GROUP, obsługę klienta i logistykę wysyłki.

Ponadto, podobnie jak wszystkie treści związane ze zdrowiem na tej stronie, niniejsza recenzja została dokładnie sprawdzona przez jednego lub więcej członków naszej wewnętrznej komisji do spraw medycznych potwierdzających akuratność testów i badań.

Jak oceniliśmy Titanodrol?

Kiedy oceniamy jakikolwiek produkt, bierzemy pod uwagę wiele czynników, w tym to, czy produkt działa i doświadczenie użytkownika od początku do końca kuracji. W przypadku Titanodrol skupiliśmy się na czterech kluczowych obszarach, przy czym skuteczność, bezpieczeństwo i koszt zyskały większą wagę w naszym ostatecznym rankingu niż wygoda. Bezpieczeństwo było szczególnie ważne, biorąc pod uwagę fakt, że suplement reklamuje się jako bezpieczną alternatywę dla Trenbolonu.

Przeszliśmy przez proces zamawiania Titanodrol, aby ocenić logistykę wysyłki firmy i interfejs użytkownika, ale nasz zespół testowy nie spożywał produktu na własną rękę. Nasze relacje dotyczące skuteczności pochodzą z badań klinicznych nad składnikami Titanodrolu oraz z doświadczeń zgłaszanych przez klientów.

Skuteczność

Ocena: 9 / 10

Badania naukowe nad każdym ze składników Titanodrol pokazują, że mogą one poprawiać wyniki sportowe, pomagać w budowaniu mięśni lub przyspieszać spalanie tłuszczu. Żadne z tych badań nie jest na tyle obszerne lub dokładnie przeanalizowane, aby można je było uznać za rozstrzygające.

Przyjmowanie Titanodrolu może więc pomóc niektórym osobom w osiągnięciu ich celów fitness. Ale o jakiej pomocy tak naprawdę mówimy? Cóż, jeśli jesteś sportowcem wyczynowym, możesz zyskać przewagę w treningu i konkurencyjnych wynikach, a prawdopodobnie jesteś wystarczająco zestrojony ze swoim ciałem, aby poczuć różnicę. Jeśli jesteś zwykłą osobą, która stara się zmniejszyć poczucie skrępowania w sezonie plażowym, możesz nie być w stanie zauważyć subtelnej różnicy, jaką może zrobić Titanodrol.

Najuczciwszym punktem porównania skuteczności Titanodrolu nie jest steryd, który ma zastąpić. Jest to świetne rozwiązanie marketingowe, ale sterydy są zakazane nie bez powodu: są zarówno niezwykle niebezpieczne, jak i niezwykle skuteczne. Lepszym sposobem na zrozumienie skuteczności Titanodrolu jest porównanie go z szeroką gamą dostępnych suplementów przedtreningowych i budujących mięśnie. W tym obozie Titanodrol wyróżnia się prostotą listy składników i dużymi dawkami tych składników.

W składzie Titanodrol znajdziesz tak cenione składniki jak: beta-alanina, l-arginina, kwas D-asparaginowy (DAA), ekstrakt z Buzdyganka naziemnego, ekstrakt z Kozieradki pospolitej, ekstrakt z owoców pieprzu kajeńskiego, ekstrakt z guarany, kofeina czy cynk.

Opakowanie Titanodrol - Składniki

Bezpieczeństwo

Ocena: 8 / 10

Bezpieczeństwo ma kluczowe znaczenie w przypadku każdego suplementu treningowego, ale jest jeszcze ważniejsze, gdy firma wyraźnie określa swój produkt jako bezpieczną alternatywę dla czegoś innego. W tym przypadku porównujemy Titanodrol do nielegalnego sterydu o nazwie Trenbolon.

Titanodrol otrzymuje wysokie oceny za bezpieczeństwo dzięki prostej liście składników, o której wspomnieliśmy powyżej. Te hojne dawki nadal mieszczą się w poziomach, które badania wykazują jako bezpieczne, zwłaszcza w porównaniu do sterydów, które Titanodrol ma zastąpić. Ale, jak już wspomnieliśmy, ten punkt porównania nie pasuje idealnie. Podobnie jak w przypadku skuteczności Titanodrolu, pomocne jest porównanie jego bezpieczeństwa z bezpieczeństwem podobnych suplementów.

Wiele przedtreningówek zawiera kilkanaście lub więcej składników. Może to zwiększyć prawdopodobieństwo, że jeden lub dwa z nich wpłyną na poprawę kondycji, ale także zwiększa szanse na wystąpienie działań niepożądanych. Ograniczając listę składników, PLT GROUP pomaga zapewnić, że Titanodrol nie poświęca bezpieczeństwa w imię skuteczności.

Cena

Ocena: 8 / 10

Oceniając koszt każdego suplementu, bierzemy pod uwagę kilka czynników, w tym podaż, składniki, jakość i dawkowanie. Porównanie Titanodrol i Trenbolon jeden do jednego nie jest ani właściwe, ani praktyczne, biorąc pod uwagę nielegalny status tego ostatniego. Możemy jednak uzyskać wyraźne spojrzenie na to, jak Titanodrol wypada pod względem kosztów w porównaniu z podobnymi suplementami przeznaczonymi do sprawności fizycznej.

Niezależnie od tego, czy porównamy Titanodrol do BCAA i innych suplementów aminokwasowych, kompleksów przedtreningowych czy stosów budujących mięśnie, Titanodrol jest prawie zawsze droższy. CrazyBulk oferuje jednak zniżkę na zakup hurtowy, dzięki której można nabyć 6 opakowań w cenie 580,00 PLN.

Oto przydatny wykres ilustrujący te oszczędności w porównaniu z butelką innej alternatywy Trenbolon od Brutal Force:

ProduktKosztKoszt za butelkę
Titanodrol – 1+1 opakowanie215,00 zł107,50 zł
Titanodrol – 6 opakowań580,00 zł96,60~ zł
BCAA Olimp – 1 opakowanie115,00 zł115,00 zł

Wygoda

Ocena: 7 / 10

Miara wygody produktu zależy od takich rzeczy, jak przyjazne dla użytkownika projekty stron sprzedażowych, elastyczne opcje subskrypcji, szybka i dyskretna wysyłka oraz obsługa klienta, która jest dostępna i naprawdę pomocna. Wygoda Titanodrol jest mieszana, z kilkoma pomocnymi elementami obsługi klienta i prostym harmonogramem dawkowania podciętym przez źle zaprojektowaną stronę internetową i brak infrastruktury subskrypcji.

PLT GROUP oferuje stosunkowo szeroką gamę produktów, ale utrudnia znalezienie ich wszystkich, jeśli tylko przeglądasz witrynę i nie wiesz dokładnie, czego szukasz. A na stronach z wieloma produktami – takimi jak ich alternatywy – dzielą stronę dużymi reklamami, które wielu mogłoby pomyśleć, że lista towarów się skończyła. Zbyt łatwo jest przegapić pełny katalog PLT GROUP.

Najwygodniejszą rzeczą w Titanodrol jest jego harmonogram dawkowania. Suplement można traktować jak przedtreningówkę, przyjmując go tuż przed treningiem w dni treningowe lub rano w dni wolne.

Czym jest Titanodrol?

Titanodrol suplement

Titanodrol to suplement przedtreningowy dla kulturystów, miłośników fitnessu i sportowców. Z relacji wielu osób skuteczność suplementu można porównać do działania nielegalnego, ale skutecznego sterydu Trenbolon, oferując takie korzyści jak:

 • Szybkie spalanie tłuszczu
 • Zmniejszone zmęczenie
 • Zwiększona siła i masa mięśniowa
 • Lepsza kondycja fizyczna
 • Zwiększona regeneracja

Titanodrol jest dostępny w kapsułkach, które należy przyjmować trzy razy dziennie przed treningiem. W przeciwieństwie do Trenbolonu, Titanodrol nie jest substancją zakazaną i nie powoduje skutków ubocznych stosowania sterydów, w tym wzrostu męskich piersi i zmniejszenia rozmiaru jąder. Może jednak stymulować zwiększoną produkcję testosteronu lub przynajmniej zapobiegać przekształcaniu się wolnego testosteronu w dihydrotestosteron (DHT).

Aby było jasne, Titanodrol nie zrobi tego samego, co Trenbolon. Jeśli przyjrzeć się bliżej jego składnikom, przypomina on suplementy przedtreningowe znacznie bardziej niż jakikolwiek steryd.

Czy Titanodrol działa?

Titanodrol to skuteczny suplement do treningu siłowego i fitness, oferujący składniki, które mogą poprawić równowagę azotową i zwiększyć syntezę białek. Oczywiście nie zwiększy masy ciała bez pracy. Przyjmowanie Titanodrol i jedzenie lodów podczas oglądania 10 odcinków serialu telewizyjnego nie zaprowadzi Cię tam, gdzie chcesz. Ale ten suplement może dać ci impuls, aby te treningi były bardziej rygorystyczne i wymagające, ostatecznie prowadząc do poprawy wydajności fizycznej.

Ważne jest, aby zrozumieć, że Titanodrol nie jest analogiem Trenbolonu. Sterydy anaboliczne są zakazane, ponieważ są niebezpieczne, ale także dlatego, że tworzą niezaprzeczalnie nierówne szanse. Titanodrol może poprawić twoje treningi, a dodatkowo jest całkowicie bezpieczny.

Titanodrol

Promocje dla czytelników

 • Skorzystaj z aktualnych promocji, które oferuje oficjalny producent. Teraz możesz kupić produkt nawet o 50% tajniej!
  12.07.2024 ()

Jak Titanodrol działa?

Titanodrol stara się naśladować działanie sterydu Trenbolon, który został przypisany przez DEA jako substancja kontrolowana w oparciu o jego potencjał do nadużywania i uzależnienia psychicznego lub fizycznego.

Kulturyści nielegalnie stosują Trenbolon w celu promowania zwiększonej masy mięśniowej i zmniejszenia produkcji tłuszczu, co właśnie robi u zwierząt gospodarczych (dla których jego stosowanie jest zatwierdzone). Jednak sterydy anaboliczne, takie jak Trenbolon, mogą również powodować wiele problemów zdrowotnych, w tym:

 • Upośledzone napełnianie rozkurczowe
 • Nadciśnienie tętnicze
 • Miażdżyca tętnic wieńcowych
 • Problemy ze zdrowiem psychicznym
 • Wyższy wskaźnik śmiertelności
 • Seksualne skutki uboczne

W przeciwieństwie do sterydu, który naśladuje, Titanodrol jest bezpieczny, a ponadto jest dość skuteczny i całkowicie legalny. Nie wymaga recepty ani zastrzyków i może być stosowany zarówno w fazie łączenia, jak i cięcia.

Titanodrol zawiera aktywne składniki, które pomagają budować masę mięśniową i szybko przekształcać tłuszcz w energię do bardziej intensywnych sesji. Poniżej przyjrzymy się każdemu z tych składników.

Kwas D-asparaginowy (DAA) – więcej testosteronu!

To dzięki temu aminokwasowi Twój organizm będzie wręcz kipiał testosteronem. W ten sposób o wiele łatwiej i szybciej zbudujesz mięśnie, różnicę zobaczysz też w swoim życiu łóżkowym.

Beta-alanina – wydolność i wytrzymałość

Jeśli chcesz, żeby każdy Twój trening był efektywny w 100%, to właśnie beta-alanina Ci to zapewni. Ten aminokwas jest prekursorem karnozyny, która jest odpowiedzialna za równowagę kwasowo-zasadową i opóźnia pojawienie się kwasu mlekowego. Mówiąc prościej: beta-alanina, biorąc udział w przeciwdziałaniu zakwaszeniu organizmu, zmniejsza zmęczenie i pomaga się regenerować. Z nią trenujesz po prostu mocniej, dłużej i częściej.

L-arginina – pompa mięśniowa

L-arginina reguluje wydzielanie hormonu wzrostu i zwiększa efektywność treningu. Stymuluje tlenek azotu, który ułatwia transport składników odżywczych do tkanek. Dzięki temu do mięśni dostaje się tlen i składniki odżywcze, a Twoje mięśnie są gotowe do mocniejszej pracy.

Buzdyganek naziemny – booster testosteronu

Ta roślina od stuleci jest wykorzystywana przez mężczyzn. To kolejny składnik, którego efekty działania to przyrost masy mięśniowej i zwiększenie siły. Ale Buzdyganek ma jeszcze jedną ważną zaletę. Dzięki temu, że poprawia przepływ krwi w mięśniach, sprawia, że trafia do nich więcej tlenu i składników odżywczych. Efekt? Mniejsze zmęczenie mięśni.

Czy Titanodrol jest bezpieczny?

Titanodrol powinien być bezpieczny dla większości zdrowych osób dorosłych. Jeśli cierpisz na przewlekłe schorzenia, zalecamy jednak skonsultowanie się z lekarzem lub dietetykiem przed rozpoczęciem stosowania jakiegokolwiek nowego suplementu, aby upewnić się, że będzie on odpowiedni dla Ciebie, Twojej diety i reżimu fitness. Jest to jeszcze bardziej konieczne, jeśli cierpisz na schorzenia – szczególnie autoimmunologiczne – lub obecnie przyjmujesz leki, takie jak leki rozrzedzające krew.

Jeśli zauważysz niepożądane reakcje – powinieneś przestać go przyjmować na jakiś czas, aby zobaczyć, jak się czujesz i zgłosić lekarzowi wszelkie godne uwagi reakcje.

Ile kosztuje Titanodrol? – Cena

Titanodrol w bezpieczny sposób można kupić wyłącznie na stronie oficjalnego producenta. PLT GROUP nie oferuje opcji subskrypcji, ale można uzyskać znaczne oszczędności, kupując suplement hurtowo.

PakietCenaCena za butelkę
Pakiet startowy (1+1)215 PLN107.50 PLN
Pakiet trzypakowy (2+1)306 PLN102.00 PLN
Pakiet sześciopakowy (3+3)580 PLN96.60 PLN

Titanodrol – Opinie Użytkowników, Forum

Poniżej przytaczamy 3 opinie z forum pewnej siłowni:

„Titanodrol to dla mnie prawdziwy przełom. Nie tylko odczuwam zwiększoną siłę i wytrzymałość podczas treningów, ale również widzę, jak moje ciało staje się bardziej wyrzeźbione i muskularne. Co najlepsze, nie doświadczam żadnych skutków ubocznych, co czyni ten suplement naprawdę wyjątkowym. Polecam go każdemu, kto chce osiągnąć znaczące rezultaty w naturalny i bezpieczny sposób.”

„Nie mogę uwierzyć, jak szybko zauważyłem rezultaty po rozpoczęciu stosowania Titanodrola. Moja energia podczas treningów wzrosła, a moje mięśnie zaczęły się rozwijać szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. To nie tylko suplement, to narzędzie, które pomaga mi osiągnąć moje cele fitnessowe w naturalny sposób. Polecam go każdemu, kto poważnie traktuje swoją sylwetkę i zdrowie.”

„Mam mieszane uczucia co do Titanodrola. Zauważyłem pewne poprawy w mojej wydolności i trochę wzrostu siły, co jest z pewnością pozytywne. Jednakże, rezultaty nie są tak spektakularne, jak sugerowano w niektórych reklamach. Może to działać inaczej dla różnych osób, ale dla mnie efekty nie są tak zauważalne, jakbym się spodziewał. Warto go wypróbować, ale trzeba zachować realistyczne oczekiwania.”

Czy Titanodrol to jakościowy wybór?

Titanodrol jest jednym z niewielu suplementów przedtreningowych, które twierdzą, że odtwarzają efekty Trenbolonu i zawierają L-argininę jako główny składnik. Najbliższym porównaniem Titanodrol jest Titan's Rage, który może pochwalić się podobnym profilem składników i niższą ceną.

Poniżej stworzyliśmy porównanie Titanodrol z innymi popularnymi suplementami przedtreningowymi, abyś mógł lepiej zrozumieć, jak wypada na tle konkurencji. Należy pamiętać, że wszystkie ceny w tym wykresie odzwierciedlają pojedyncze zakupy i nie uwzględniają subskrypcji ani rabatów hurtowych.

Suplement30-dniowa kuracja
Titanodrol107.50 zł
Titan's Rage100.00 zł
Thorne Amino Acid Complex180.00 zł
Tren 75210.00 zł
Purity Products Muscle Accelerator190.00 zł
UMZU Testro-X238.00 zł
Transparent Labs BULK179.00 zł
RAD-Mass Stack170.00 zł

Wysyłka i zwroty

PLT GROUP zapewnia bezpłatną wysyłkę na cały świat dla wszystkich zamówień. Firma reklamuje szybką wysyłkę zamówień krajowych. Nasze zamówienia zostały wysłane w ciągu 24-48 godzin, a rzeczywisty czas dostawy wyniósł 5 dni.

PLT GROUP oferuje 60-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Gwarancja ta ma na celu zapewnienie 60 dni na wypróbowanie produktu i do tygodnia na jego zwrot. Jeśli zwrócisz wszystkie butelki (używane lub nieużywane) w ciągu 67 dni, firma zwróci Ci 100% ceny zakupu. Będziesz jednak odpowiedzialny za wszelkie koszty wysyłki zwrotnej. Wiele firm oferujących suplementy treningowe oferuje niewiele więcej niż 30-dniową politykę zwrotów nieotwartych produktów, więc fakt, że PLT GROUP pozwala wypróbować swoje produkty przez dwa miesiące i nadal odzyskać pieniądze, jest zdecydowaną zaletą. Ochroną nie są jednak objęte wszystkie produkty, dlatego przed zakupem należy o to zapytać!

Alternatywy dla Titanodrol

Biorąc pod uwagę presję, jaką odczuwa większość ludzi, aby wyglądać jak najlepiej, nie powinno dziwić, że Titanodrol ma dużą konkurencję. Nie ma wielu produktów, które bezpośrednio zastępują Trenbolon, ale istnieją inne suplementy treningowe, które mogą pomóc w cięciu, łączeniu lub mieszaniu obu.

Titan's Rage – istnieje w niemal idealnej zgodności z Titanodrol pod względem kosztów, jednak efekty mogą być nieco słabsze.

Którą z opcji wybrać? Jeśli cena i gwarancja zwrotu pieniędzy są Twoimi głównymi obawami, Titan's Rage jest zdecydowanie najlepszym wyborem. Ale Titanodrol jest tylko około 10 zł droższy, a według testów może zapewnić zdecydowanie lepsze efekty.

Badania wskazują, że składniki Titanodrol mogą pomóc regulować odpowiedź insulinową, co może zapobiegać zarówno załamaniom na siłowni, jak i gromadzeniu się tkanki tłuszczowej w odpowiedzi na nadmiar kalorii. To sprawia, że jest idealny dla każdego, kto nie ma wytrzymałości podczas treningu siłowego lub kto dokładnie oblicza kalorie wchodzące i wychodzące, ale nadal przybiera na wadze.

Przedtreningówki

Wytyczne dotyczące dawkowania Titanodrol zalecają przyjmowanie suplementu tuż przed treningiem i przyjmowanie go rano w dni wolne. Taki harmonogram sprawia, że bliżej mu do przedtreningówki niż czegokolwiek innego, i gwarantuje spojrzenie na inne dostępne suplementy przedtreningowe, aby upewnić się, że Titanodrol jest najlepszą opcją.

Przedtreningówka to zasadniczo każdy suplement zaprojektowany tak, aby jego działanie rozpoczęło się wkrótce po spożyciu, a efekty te zapewniały dodatkową siłę, wytrzymałość lub skupienie podczas ćwiczeń. Typowe składniki przedtreningówek obejmują:

SkładnikOpis
KofeinaKofeina jest dobrze znana ze swojej zdolności do poprawy czujności, energii i wyników sportowych. Jest szczególnie przydatna w przedtreningówkach, jeśli ćwiczysz rano. Jeśli jednak trenujesz późnym wieczorem lub jesteś wrażliwy na kofeinę, powinieneś poszukać przedtreningówek nie zawierających stymulantów.
KreatynaBadania sugerują, że suplementacja kreatyną może pomóc w zapobieganiu wyczerpywaniu się ATP podczas treningów, zapewniając więcej energii komórkowej podczas ćwiczeń beztlenowych.
KarnitynaKarnityna wydaje się być w stanie zwiększyć przepływ krwi i dopływ tlenu do mięśni podczas ćwiczeń i może chronić przed utratą mięśni związaną z wysiłkiem fizycznym lub wiekiem.
ArgininaArginina jest często kojarzona z mediacją tlenku azotu, powodując rozszerzenie naczyń krwionośnych i poprawiając działanie przeciwutleniające, co może poprawić wydolność fizyczną i regenerację.
CytrulinaCytrulina służy głównie jako prekursor argininy, zwiększając ilość argininy w surowicy krwi i zapewniając te same efekty.
TaurynaAnaliza dziesięciu prac naukowych dotyczących wpływu tauryny na wydolność fizyczną wykazała zwiększoną metabolizację lipidów i zmniejszone stres oksydacyjny podczas i po treningach. Jednak średnia dawka stosowana w tych badaniach była znacznie wyższa niż typowo stosowana w suplementach.
BCAARozgałęzione aminokwasy (BCAA) mogą pomóc w zmniejszeniu zakwaszenia mięśni u osób trenujących siłowo, ale twierdzenia o zwiększonej syntezie mięśni wymagają dalszych badań.
Witaminy BOrganizm używa witamin B w ważnych szlakach energetycznych i jako istotną część naprawy tkanek – takich jak te, których potrzebują mięśnie po treningu.

Wiele osób może preferować inne przedtreningówki od Titanodrol ze względu na dodatek kofeiny. A nawet opcje niestymulujące oferują mieszanki, które mogą zapewnić więcej korzyści większej liczbie użytkowników dzięki większej liczbie składników i bardziej obfitym dawkom.

Biorąc pod uwagę profil bezpieczeństwa Titanodrol dla kobiet w ciąży lub karmiących piersią, osób przyjmujących leki rozrzedzające krew i osób z zaburzeniami autoimmunologicznymi, może on okazać się idealnym wyborem.

Właściwa dieta treningowa

Chociaż suplementy mogą dać wielu ludziom przewagę na siłowni, prawda jest taka, że to, co jesz, jak i kiedy jesz, odgrywa większą rolę w twojej sprawności fizycznej niż jakikolwiek suplement. Problemem dla większości ludzi jest to, że rodzaj diety wymagany do osiągnięcia przyrostów i szczupłej sylwetki na poziomie superbohatera:

 • Jest niezwykle kosztowny
 • Czasochłonny
 • Musi być żmudnie kontynuowany

Możesz obejrzeć 100 filmów z osobistymi trenerami gwiazd, którzy szczegółowo opisują tajniki tych diet. Zwykle obracają się wokół tych samych kilku kluczowych produktów spożywczych:

 • Pierś z kurczaka (bez skóry, pieczona lub gotowana)
 • Łosoś (pieczony lub gotowany na parze)
 • Brokuły
 • Brązowy ryż

Jeśli zdecydujesz się na dietę, zalecamy skonsultowanie się z licencjonowanym dietetykiem i znalezienie sposobów na urozmaicenie spożycia kalorii, które nie poświęcą twoich celów ani nie uczynią twojego życia nieszczęśliwym. Pamiętaj, że nie musisz ratować świata ani zdejmować koszulki przed kamerą.

Titanodrol

Promocje dla czytelników

 • Skorzystaj z aktualnych promocji, które oferuje oficjalny producent. Teraz możesz kupić produkt nawet o 50% tajniej!
  12.07.2024 ()

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Titanodrol”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *